Бізнес Центр Horizon Office Towers

Horizon | Оренда офісу Київ - найкращі офіси в центрі столиці!

Бізнес центр Horizon Office Towers є першим бізнес центром «преміум - класу» в Києві і вже біля двадцяти років не втрачає провідних позицій на ринку комерційної нерухомості.

Бізнес центр Horizon Office Towers- унікальний комплекс, що складається з декількох будівель, загальною площею близько 14 000 кв м. Біля бізнес  центру розташовується під охороною зона парковки на 60 паркувальних місць, а також опалювальний гараж в декількох рівнях на 50 машиномісць.

У всіх приміщеннях бізнес центру проведено якісний ремонт європейського рівня. Деякі приміщення відрізняються високоякісним ремонтом з використанням оздоблювальних матеріалів «преміум - класу».

Добре продумана інфраструктура комплексу дає можливість користуватися зручностями бізнес центру всім без винятку орендарям, незалежно від того, чи розташовуються вони в основній будівлі комплексу або в одній з прибудов.

Бізнес центр Horizon Office Towers виділяється своєю унікальністю, є ексклюзивним щодо внутрішньої організації, розвиненої інфраструктури та зосередженням компаній орендарів зі всесвітньо відомими іменами.


Оренда приміщень у бізнес-центрі
Horizon Office Towers - це

Зручно
Комфортно
Безпечно

Horizon Office Towers пропонує оренду приміщень під офіс у центрі Києва.

Оренда приміщень у бізнес-центрі Horizon Office Towers – це комфортні та якісні умови для розвитку Вашого бізнесу.

Вже багато років тут успішно розвивається бізнес. Бізнес-центр був введений в експлуатацію за участю американської компанії Equity Group Investments (найбільшого власника нерухомості в США).

Адреса: вул. Шовковична, 42-44
Район: Печерський
Поверховість: 17 офісних поверхів основної будівлі бізнес – центру та 6 поверхів у прибудові
Загальна площа: 14 000 м2
Офісна площа: 12 000 м2
Розташування: центр Києва, біля Бессарабської площі, вул. Еспланадної, вул. Грушевського.

Станції метро: Палац спорту –  5-7 хв, Площа Льва Толстого – 10 хв, Хрещатик – 15 хв.
Аеропорт Бориспіль – 40 км. Залізничний вокзал – 3 км.
Автомобільний транспорт: заїзд із вулиці Шовковична.


Оренда приміщень у бізнес-центрі Horizon Office Towers – це зручно:

  • 5 швидкісних ліфтів OTIS;
  • електропостачання здійснюється від двох незалежних ліній;
  • сучасні засоби телекомунікації, інтернет.

Оренда приміщень під офіс у бізнес-центрі Horizon Office Towers – це комфортно:

  • повітряна система опалення та кондиціювання повітря Trane підтримує комфортну температуру в будівлі в межах 21-24 °C;
  • система господарського водопостачання з додатковою системою водоочищення за допомогою механічних та магнітних фільтрів;
  • бізнес-центр оснащений як внутрішнім паркінгом (3-рівневий, опалювальний), так і зовнішнім;
  • спеціалізовані компанії з обслуговування інфраструктури будівлі здійснюють регулярне миття зовнішніх стін, вікон і вітражів, професійно прибирають внутрішні загальні та зовнішні території.

Оренда приміщень під офіс у бізнес-центрі Horizon Office Towers – це безпечно:

  • охорона та відеоспостереження – цілодобово;
  • автоматична сучасна система пожежної сигналізації та димовидалення;
  • у зв’язку з епідеміологічною ситуацією проводиться ретельна дезінфекція на загальних територіях бізнес – центру. В лобі бізнес - центру, у ліфтовому холлі першого поверху та безпосередньо у ліфтах встановлені автоматичні системи знезараження повітря.

Оренда приміщень під офіс у бізнес-центрі Horizon Office Towers – це додаткові зручності:

Коворкінг

На третьому поверсі бізнес – центру розташувався коворкінг всесвітньо відомої компанії Регус - міжнародна компанія, яка надає вже готові офіси з інфраструктурою та повним обслуговуванням, послуги віртуального офісу, робочі місця або офіс за потребою, а також переговорні кімнати в оренду. Регус пропонує опціі довгострокової та короткострокової оренди. Завітайте та протестуйте вже сьогодні!

Мінімаркет

У лобі бізнес - центру зручно розташований мінімаркет, що дає змогу орендарям і гостям здійснювати покупки не залишаючи будівлю.

Кафе на другому нижньому поверсі

У затишному кафе європейської кухні Horizon Cafe, що на другому нижньому поверсі БЦ, можна поласувати смачними стравами від італійського шефа Даніеля Манассеро

Кав’ярня

У кав’ярні Meseta Espresso Point, що розташована на першому поверсі, в лобі бізнес-центру, можна насолодитися гарячою кавою та скуштувати надзвичайно смачні десерти

Кафе з входом із вулиці

Похід у Apollo Cafe, вхід до якої облаштований із вулиці – чудова нагода вийти надвір, вдихнути свіже повітря та продовжити обговорення розпочатих у офісі справ або просто відпочити, випити каву та перекусити в затишному місці.

Бізнес-центр Horizon Office Towers (Горизонт) вигідно розташований у центрі міста. Оренда приміщень у центрі Києва (Печерськ) дає змогу з комфортом використовувати різноманітну та насичену інфраструктуру району.


Комплексний підхід

У нашій роботі ми намагаємось враховувати всі фактори, які впливають на комфорт перебування орендарів в Бізнес центрі Horizon Office Towers.

Адреса: м.Київ, вул. Шовковична 42-44

Оренда офісу в центрі Києва:

Тел.: +38 096 349 8808,
                 +38 096 426 9843

e-mail: katerynazinchuk@gmail.com