Бізнес центр Horizon

З розвитком комерційної нерухомості, в Києві з'являється все більше бізнес центрів різних категорій. Кількість пропозицій мала б ускладнити процес вибору ідеального приміщення для власників бізнесу. Однак успішні та перспективні компанії для досягнення своїх бізнес цілей зазвичай висувають ряд вимог до сучасного офису і ці вимоги відповідають далеко не всі бизнес центри Києва.

Бізнес - центр Horizon Office Towers є першим бізнес - центром «преміум - класу» в Києві і вже більше десяти років не втрачає провідних позицій на ринку комерційної нерухомості.

Horizon Office Towers- унікальний комплекс, що складається з декількох будівель, загальною площею близько 14 000 кв м. Біля бізнес - центру розташовується під охороною зона парковки на 60 паркувальних місць, а також опалювальний гараж в декількох рівнях на 50 машиномісць.

У всіх приміщеннях бізнес - центру проведеноякісний ремонт європейського рівня. Деякі приміщення відрізняються оздобленнямі високоякісним ремонтом з використанням будівельнихматеріалів «преміум - класу».

Добре продумана інфраструктура комплексу дає можливість користуватися зручностями бізнес - центру всім без винятку орендарям, незалежно від того, чи розташовуються вони в основній будівлі комплексу або в одній з прибудов.

Бізнес - центр HorizonOfficeTowersвирізняється своєю унікальністю, є ексклюзивним щодо внутрішньої організації, розвиненої інфраструктури та зосередженням компаній орендарів зі всесвітньо відомими іменами.

Наші основні послуги


Оренда офісних приміщень

БЦ Horizon Office Towers пропонує різні варіанти площ, які відповідають будь-яким вимогам потенційних орендарів

Технічне і господарське обслуговування

Обслуговування приміщень і комунікацій будівлі проводиться кращими фахівцями в сфері обслуговування комерційної нерухомості.

Супровід орендних відносин

Команда професіоналів відповідально і уважно веде супровід орендарів протягом всього терміну перебування їх в БЦ Horizon Office Towers.


Комплексний підхід

У нашій роботі ми намагаємось враховувати всі фактори, які впливають на комфорт перебування орендарів в БЦ Horizon Office Towers.

Адреса: м.Київ, вул. Шовковична 42-44

Оренда офісу в центрі Києва:

Тел.: +3 8096 349 8808

e-mail: katerynazinchuk@gmail.com