Бізнес Центр Horizon Office Towers

З розвитком комерційної нерухомості, в Києві з'являється все більше бізнес центрів різних категорій. Кількість пропозицій мала б ускладнити процес вибору ідеального приміщення для власників бізнесу. Однак успішні та перспективні компанії для досягнення своїх бізнес цілей зазвичай висувають ряд вимог до сучасного офісу і цим вимогам відповідає бізнес центр Horizon Office Towers.

Бізнес центр Horizon Office Towers є першим бізнес центром «преміум - класу» в Києві і вже більше десяти років не втрачає провідних позицій на ринку комерційної нерухомості.

Бізнес центр Horizon Office Towers- унікальний комплекс, що складається з декількох будівель, загальною площею близько 14 000 кв м. Біля бізнес  центру розташовується під охороною зона парковки на 60 паркувальних місць, а також опалювальний гараж в декількох рівнях на 50 машиномісць.

У всіх приміщеннях бізнес центру проведеноякісний ремонт європейського рівня. Деякі приміщення відрізняються високоякісним ремонтом з використанням будівельних матеріалів «преміум - класу».

Добре продумана інфраструктура комплексу дає можливість користуватися зручностями бізнес центру всім без винятку орендарям, незалежно від того, чи розташовуються вони в основній будівлі комплексу або в одній з прибудов.

Бізнес центр Horizon Office Towers виділяється своєю унікальністю, є ексклюзивним щодо внутрішньої організації, розвиненої інфраструктури та зосередженням компаній орендарів зі всесвітньо відомими іменами.

Наші основні послуги


Супровід орендних відносин

Команда професіоналів відповідально і уважно веде супровід орендарів протягом всього терміну перебування їх в Бізнес центрі Horizon Office Towers.

Оренда офісних приміщень

Бізнес центр Horizon Office Towers пропонує різні варіанти площ, які відповідають будь-яким вимогам потенційних орендарів

Технічне і господарське обслуговування

Обслуговування приміщень і комунікацій будівлі проводиться кращими фахівцями в сфері обслуговування комерційної нерухомості.


Комплексний підхід

У нашій роботі ми намагаємось враховувати всі фактори, які впливають на комфорт перебування орендарів в Бізнес центрі Horizon Office Towers.

Адреса: м.Київ, вул. Шовковична 42-44

Оренда офісу в центрі Києва:

Тел.: +3 8096 349 8808,
                 +38 096 426 9843

e-mail: katerynazinchuk@gmail.com